Close

Sierpień 27, 2022

Szklarska Poręba – Jakuszyce, 27.08.2022 r.

Tradycyjnie już, mieliśmy swoich przedstawicieli na tej kultowej imprezie. „10. Letni Bieg Piastów”, bo nim mowa, to 3 trasy biegowe do wyboru, poprowadzone szlakami Gór Izerskich.
Dystans „Ultramaratonu Jakuszyckiego” wybrali Andrzej Wojciechowski i Jarek Piesik 👍 Trasa o długości 51 km miała sumę przewyższeń +1100/-1100 metrow. Andrzej ukończył zawody w rewelacyjnym czasie 04:53:54 i zajął 27 miejsce w klasyfikacji generalnej (4 w kategorii M50) 💪💪💪😃😃😃 Jarek zajął 39 miejsce w klasyfikacji generalnej (6 w kategorii M50) – czas 05:02:10 👍👍👍😃😃😃
W „Półmaratonie Jakuszyckim” wystartowali Iza i Maciej Sworowscy 👍 Trasa o długości 22 km miała sumę przewyższeń +470/-470 metrów. Iza ukończyła bieg w czasie 02:25:14 i zajęła 46 miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet (5 w kategorii K50) – czas 02:25:24 👍👍👍😃😃😃 Maciej zameldował się na mecie, na 167 miejscu w klasyfikacji generalnej – czas 02:10:34 👍👍👍😃😃😃