Wrzesień 15, 2018

Kalisz, 15.09.2018 r.

Marcin Koziołek wziął udział w 4. PKO Biegu Charytatywnym ? Na 12 stadionach w całej Polsce, 5-cio osobowe drużyny rywalizowały w biegu sztafetowym, aby zebrać środki na posiłki dla potrzebujących dzieci ? W tym roku zawodnicy biegali w: Bydgoszczy, Gdańsku, Kaliszu, Koszalinie, Krakowie, Kutnie, Lidzbarku Warmińskim, Lublinie, Łomży, Rudzie Śląskiej, Warszawie i Wrocławiu. Każdy z zawodników, w ciągu godziny, musiał pokonać przynajmniej 1 okrążenie (czyli 400 metrów).

Drużyna „PKO Bank Polski Dream Team Poznań”, której Marcin był częścią, zajęła 3 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 1 miejsce w Polsce, wśród sztafet PKO Banku Polskiego. W ciągu 60 minut ekipa przebiegła 45 okrążeń i 380 metrów ??