Close

Wrzesień 3, 2022

Jelenia Góra, Sobieszów, 03.09.2022 r.

Góry, góry, ach… te góry 😃 Tym razem wezwał nas „Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 2022” 💪👍😄 No, to jedziemy…
Rysiu Waligórski i Andrzej Zielenda wystartowali w „Chojnik Maratonie”. Bardzo wymagająca trasa o długości 42 km i sumie podbiegów +2233 metrów, poprowadzona została szlakami Karkonoskiego Parku Narodowego.
Rysiu ukończył bieg na 2 miejscu w kategorii M60 (146 w klasyfikacji generalnej), w czasie 06:32:02 😃👍👏👏👏 Andrzej wpadł na metę, na 4 miejscu w kategorii M60 (212 w klasyfikacji generalnej) – czas 07:37:27 😃💪💪
Witek Łopata wybrał „Półmaraton z Górką”, czyli trasę o długości 29 km i sumie podbiegów 1436 metrów. Witek ukończył zawody w czasie 04:27:33, zajmując 161 miejsce w klasyfikacji generalnej 😃👍💪💪