Close

Marzec 1, 2020

Jakuszyce, Szklarska Poręba, 29.02-01.03.2020 r.

Andrzej Wojciechowski to stały bywalec Biegu Piastów, największej i najstarszej w Polsce imprezie narciarstwa biegowego. Nie inaczej było w tym roku – Andrzej wystartował w „Festiwalu Narciarstwa Biegowego – 44. Biegu Piastów” i to na dwóch dystansach 😁💪
W sobotę, 29.02.2020 r. Andrzej zaliczył dystans 50 km CT, skrócony w tym roku do 42 km. Trasa należy do Światowej Ligii Narciarskich Biegów Długich Worldlopped. Zawody ukończył na 806 miejscu, w czasie 03:58:50 😁👏
W niedzielę natomiast, Andrzej wybrał dystans 25 km CT, który pod względem frekwencji jest trzecim największym biegiem narciarskim na świecie tej długości. Tym razem Andrzej zajął 597 miejsce, a ukończenie tej trasy zajęło mu 02:19:13 💪😀