Close

Marzec 11, 2018

Dominice, 11.03.2018 r.

W dniu 11.03.2018 r. uczestniczyliśmy w czwartym, ostatnim już etapie „Crossu ścieżkami Barta z Piekła”. Przypomnijmy – zawodnicy mieli do wyboru bardzo wymagającą trasę na dystansie 5 lub 10 km. Nasza ekipa wybrała dłuższy dystans. Warunki pogodowe w tym dniu były iście wiosenne ?

Start w zawodach, jak i w całym cyklu zakończył się sukcesem ?? Przechodzimy do szczegółów: Wiesiu Daleki, w czwartym biegu, zajął 2 miejsce w klasyfikacji generalnej, z czasem 41:01 ? Pozostałe nasze wyniki (miejsce i czas):
38. Tadeusz Kwiatkowski – 58:43,
41. Beata Nowicka – 01:03:10,
51. Sylwia Tomiak-Rozynek – 01:10:46.

W ramach klasyfikacji generalnej całego cyklu, liczone były 3 najlepsze starty z 4 biegów. I tak, Beata Nowicka zajęła 5 miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet ?, a Tadeusz Kwiatkowski zajął 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej